052-2269584 מבצעים

ראש הנקרה
 מסלול טיול מקסים בנקודה הצפונית ביותר על המפה ונמצא במרחק של כ 15 דקות נסיעה מהצימר. הטיול מתאים לזוגות ומשפחות.
אתר ראש הנקרה הוא סיפור שנרקם בין הר לים. הנקרות המרהיבות הן תוצאה של תהליך גיאולוגי שנמשך כמה אלפי שנים שהתחיל תחילתו בזעזועים תת - קרקעיים שפערה סדקים בסלע. מי הגשם שזלגו מבעד לסדקים שנפערו, המסו אותם ויצרו בתוכם מחילות קטנות ומערות ימיות שהם למעשה נקרות, שעם הזמן הלכו והתרחבו בעקבות עוצמת הגלים המכים בסלע שהים סוער.
אורכו של מסלול הטיול בנקרות הטבעיות הינו כ- 200 מטר וניתן לטייל גם בלילה (המקום מואר)

באתר ראש הנקרה עומד לרשות האורחים רכבל בעזרתו ניתן לרדת אל הנקרות ודרכו ניתן לצלם תמונות  מרהיבות של חוף אכזיב ובימי ראות טובה גם את הספינות באופק הים הרחוק.

מערת קשת
מסלול קצר המתאים לזוגות ומשפחות ואורכו כ 1 ק"מ כשבסופו  ניתן לתצפת על אחת מתופעות הטבע המדהימות של הגליל, השדות הפרוסים והישובים סביב. במקום ניתן לעשות סנפלינג בתיאום מראש.

דרך נוף מנות - הילה ומבצר מונפורט.
דרך נוף בין מצפה - מנות למצפה הילה. באיזור היה בעבר איזור מסחר.  הנסיעה  ברכב לאורך הנתיב מלאה בנופים שלא משאירים אותנו אדישים ומומלץ לעצור בצד הדרך לקפה או לצילומים. בהמשך הדרך ניתן להחנות את הרכב ולהתחיל טיול רגלי קליל אל מבצר מונפורט הלוא הוא ה עוד מתקופת ימי הביניים ובו שרידי מבצר צלבני מתקופת ממלכת ירושלים בארץ ישראל. המבצר בנוי על שלוחה צרה ותלולה בגדתו הדרומית של ערוץ נחל כזיב והוא גן לאומי בתוך שמורת הטבע נחל כזיב. המבצר נבנה במקורו כמקלט לאבירי המסדר הטבטוני כנגד פגיעתם של חברי המסדרים הצבאיים הנוצריים האחרים ששלטו בעכו בתקופה של סוף המאה ה-13.

שיירת יחיעם
מסלול טיול קרוב לצימר וניתן להגיע אליו תוך 2 דקות נסיעה.
מסלול טיול בעקבות שיירת יחיעם שסיפקה ציוד בימי מלחמת העצמאות  ב 1948  ובדרכה הותקפה   על ידי כנופיות וכפריים ערבים.
בקיבוץ יחיעם נתקלו בתקופת המלחמה לקשיים באספקת נשק, תחמושת ומזון ועל כן נאלצו לספק את הציוד דרך הצנחה ממטוסים קלים. במהלך הסיור, ניתן לעבור בין המשוריינים שנפלו בדרך ולראות את האנדרטה לזכר הנופלים.

חוף בצת.
חוף יפיפה וצפוני ביותר ובו מציל שחודשי העונה הפעילה של הים. החוף מרהיב ביותר בעיקר בשעות השקיעה ומומלץ לטייל ברגל על טיילת החוף שמשתרעת מראש הנקרה עד אכזיב.

קיאקים בראש הנקרה.
אטרקציה מאתגרת עם קיאקים איתם ניתן לחתור לתוך הנקרות בליווי מדריך. מומלץ להגיע למקום  רק עם תיאום מראש (ימייה ראש הנקרה)

תצפית "רבסיה"
טיול המתאים בעיקר לרכבי 4*4 או למיטיבי לכת בו תגיעו לתצפית של קק"ל  הממוקמת על פיסגת גבעת "רבסייה" שנמצאת סמוך לנתיב השיירה.
ניתן לראות מהתצפית תמונה פנורמית של איזור הגליל המערבי מראש הנקרה רכס סולם עד לחיפה (בימים טובים)

ניתן לקבל המלצות למסלולי טיול נוספים באזור .
;

;;

;;

;